Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

AQUA COATING ONE 30ml - keramická ochrana

Kód: 7838
Akce Výprodej
Značka: AQUA
529 Kč –31 %
AQUA COATING ONE 30ml - keramická ochrana
529 Kč –31 % 360 Kč
Skladem (3 ks)

Povlak na ochranu laku s trvanlivostí po dobu 12 měsíců.

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu za zásilky do 5kg na výdejní místa my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

Aqua Coating ONE - povlak na ochranu laku pro amatéry i profesionály. Snadná aplikace. Lze aplikovat na jiné povlaky Aqua. Silně hydrofobní, zvyšuje odolnost vůči nečistotám. Chrání lak před UV zářením a silnými chemikáliemi. Po aplikaci je povrch křišťálově lesklý. Trvanlivost přibližně 12 měsíců. Dokonale vyplňuje drobné škrábance na laku vozu a zaručuje extrémně hladký povrch.

Návod k použití: Na suchý aplikátor naneste přibližně 8 kapek AQUA Coating ONE (pro tento povlak nepoužíváme semišový hadřík). Toto množství stačí na pokrytí přibližně poloviny středně velkého dílu karoserie (díky již nasycenému aplikátoru může být pro další aplikaci potřeba méně kapek).
Naneste povlak na lak křížovými tahy. Po přibližně 1 minutě čekání odstraňte přebytečný přípravek prvním mikrovláknem (přípravek rychle krystalizuje, proto nečekejte příliš dlouho). Druhým mikrovláknem vyleštěte povrch do lesku. Po nanesení nátěru na všechny součásti vozu je nechte 24 hodin v příznivých povětrnostních podmínkách. Dbejte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňů. Pro dosažení nejlepších výsledků doporučujeme nanést ne jednu, ale dvě vrstvy AQUA Coating ONE. Nezapomeňte aplikovat Coating Booster 10 hodin po poslední vrstvě AQUA Coating ONE.
Pro přípravu vozidla na aplikaci nátěru vyčistěte lak - chemickou a mechanickou dekontaminací, bezpečně a důkladně umyjte povrch, proveďte mechanické leštění a nakonec odmastěte karoserii (nejlépe dvakrát).

Důležité doplňující informace: Nezapomeňte, že nanesený nátěr schne rychleji při teplotách nad 20 stupňů, proto rozdělte velké díly, jako je kapota, na dvě části. Při nanášení povlaku zajistěte dobré osvětlení. Po dobu 24 hodin po aplikaci chraňte povrch před vlhkostí. Prvních 7 dní nesmí nátěr přijít do styku s nepříznivými povětrnostními podmínkami. Výrobek nikdy nenanášejte na horký nebo vlhký povrch. Nenanášejte AQUA Coating za deště nebo na přímém slunci. Nedovolte, aby teplota klesla pod 10 stupňů. Použijte speciální aplikátor AQUA, který vám umožní správně nanést povlak. Při aplikaci používejte vhodné osobní ochranné prostředky. Minimálně jednou za čtrnáct dní umyjte potažené auto ručně.

Pozor - důležité informace! Nejpravděpodobnější příčinou poškození čerstvého, ještě nedostatečně vytvrzeného povlaku jsou nečistoty, které do něj proniknou. Proto by měl zákazník po dobu čtrnácti dnů po aplikaci (tj. během doby vytvrzování) dbát na to, aby se jeho vůz příliš neznečistil. A co je nejdůležitější, pokud je vůz již znečištěný, umytí povrchu neutrálním čisticím prostředkem poškodí povrch mnohem méně než ponechání nečistot.

Obsah: 30 ml

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: