Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

Auto Finesse Total Interior Cleaner 500ml - přípravek na čištění interiéru, přístrojové desky

339 Kč
Skladem (5 ks)

Univerzální čistící prostředek pro interiér připravený k použití, bezpečný pro všechny povrchy uvnitř vozu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

Auto Finesse Total Interior Cleaner - univerzální čistící prostředek pro interiér připravený k použití, bezpečný pro všechny povrchy uvnitř vozu. Ať už čistíte plast, gumu, vinyl, tkaninu nebo koberec, pokročilé nízkopěnivé povrchově aktivní látky v přípravku Total vás nezklamou. Total si poradí s moderními plasty, silně znečištěnými koberci i zanedbaným vintage vinylem. Auto Finesse Total je vhodný pro čištění choulostivých částí, ale poradí si i se širokou škálou odolných organických a anorganických skvrn, jako je olej, mastnota, jídlo, káva, plíseň, tráva, bláto, opalovací krém a zálivky na bázi silikonu.

Návod k použití: 

Vinyl, plast a guma: Při lehkém znečištění nastříkejte přípravek Total přímo na utěrku z mikrovlákna a otřete čištěný povrch. Otočte mikrovlákno na suchou stranu a setřete zbytky. Při silnějším znečištění nastříkejte přípravek Total přímo na čištěný povrch, nechte jej chvíli vsáknout a poté setřete měkkým kartáčem s krátkými štětinami. Pomocí utěrky z mikrovlákna nasajte zbytky přípravku a nečistot. Při čištění vnitřního prostoru pravidelně a pravidelně vyměňujte hadřík. 

Odstraňte skvrny na textiliích: Pro rychlé odstranění skvrn a rozlitých tekutin z tkanin a koberců nastříkejte přípravek Total přímo na skvrnu a nechte působit 1-2 minuty. V případě potřeby vmasírujte přípravek do povrchu měkkým kartáčem s krátkými štětinami, abyste skvrnu rozrušili. Po odstranění skvrny můžete povrch otřít suchým mikrovláknem, aby se zbytky přípravku vstřebaly. Pokud skvrna zůstane, postup opakujte.

Šamponování textilií: Hloubkové čištění textilií a koberců začněte vysáváním za sucha, abyste odstranili veškeré volné nečistoty. Nastříkejte přípravek Total přímo na plochu, dokud není povrch vlhký. Přípravek nechte působit 1-2 minuty. Namočte měkký kartáč s krátkými štětinami do kbelíku s vodou a otřete povrch. Poté můžete materiál opláchnout čistou vodou a přebytečný přípravek odstranit pomocí mokrého/suchého vysavače nebo extraktoru. Postup opakujte, dokud nebude odsátá oplachová voda čirá.

Obsah: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: