Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

Auto Finesse Ultra Glaze 500ml - leštěnka pod vosk

Kód: 4957
439 Kč
Skladem (3 ks)

Neabrazivní leštidlo obohacené akrylovými polymery určené ke zlepšení stavu laku a zároveň ke snížení viditelnosti jemných škrábanců.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu za zásilky do 5kg na výdejní místa my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

Auto Finesse Ultra Glaze - neabrazivní leštidlo obohacené akrylovými polymery určené ke zlepšení stavu laku a zároveň ke snížení viditelnosti jemných škrábanců. Pro ruční nebo strojní aplikaci. Kovové barvy jsou díky němu živější, tmavé barvy sytější a červené ohnivější.

Návod k použití: Ruční aplikace Doporučujeme použít aplikátor z mikrovlákna nebo pěnový aplikátor. Na aplikátor naneste malou kapku přípravku o velikosti mince a lehkým tlakem jej zapracujte do povrchu. Používejte krouživé nebo lineární pohyby rukou. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se omezíte na práci na malých plochách (ne větších než půl metru čtverečního) a necháte přípravek několik minut mlžit. K odstranění zbytků použijte utěrku z mikrovlákna. Leštička Dual Action Pro aplikaci pomocí leštičky Dual Action (DA) doporučujeme použít měkký houbový dokončovací pad. Na podložku naneste 2-3 kapky o velikosti malé mince a rozetřete je na malou plochu barvy (ne více než půl metru čtverečního) při nejnižších otáčkách stroje. Poté leštěte pomalými, rovnoměrnými, překrývajícími se přejezdy, mírným tlakem a mírnými otáčkami (4000 ot./min.), dokud pasta nezačne být průhledná. Ke konci snižte rychlost na nejnižší nebo druhý nejnižší stupeň a snižte tlak. Nechte několik minut mlžit a vyleštěte ručníkem z mikrovlákna. Pro dosažení maximálního lesku je ideální pěnová podložka pro konečnou úpravu. Pro dosažení maximálního lešticího výkonu nebo pro tvrdší lak doporučujeme použít o něco tvrdší lešticí houbu. Rotační leštička Pro použití rotační leštičky doporučujeme použít měkkou leštící nebo dokončovací houbu. Na podložku naneste 2-3 kapky o velikosti malé mince a rozetřete je na malou plochu barvy (ne větší než půl metru čtverečního) s použitím nejnižšího nastavení rychlosti stroje. Poté zvyšte otáčky na maximálně 1000 otáček za minutu a produkt roztírejte pomalými, překrývajícími se přejezdy. Jakmile pasta začne být průhledná, snižte rychlost na nejnižší stupeň. Nechte několik minut mlžit a poté vyleštěte ručníkem z mikrovlákna. Pro dosažení maximálního lesku je ideální pěnový polštářek. Pro dosažení maximálního lešticího výkonu nebo pro tvrdší lak doporučujeme použít o něco tvrdší lešticí houbu.

Obsah: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: