Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

Auto Finesse Ultra Glaze 500ml - leštěnka pod vosk

439 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Neabrazivní leštidlo obohacené akrylovými polymery určené ke zlepšení stavu laku a zároveň ke snížení viditelnosti jemných škrábanců.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

Auto Finesse Ultra Glaze - neabrazivní leštidlo obohacené akrylovými polymery určené ke zlepšení stavu laku a zároveň ke snížení viditelnosti jemných škrábanců. Pro ruční nebo strojní aplikaci. Kovové barvy jsou díky němu živější, tmavé barvy sytější a červené ohnivější.

Návod k použití: Ruční aplikace Doporučujeme použít aplikátor z mikrovlákna nebo pěnový aplikátor. Na aplikátor naneste malou kapku přípravku o velikosti mince a lehkým tlakem jej zapracujte do povrchu. Používejte krouživé nebo lineární pohyby rukou. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se omezíte na práci na malých plochách (ne větších než půl metru čtverečního) a necháte přípravek několik minut mlžit. K odstranění zbytků použijte utěrku z mikrovlákna. Leštička Dual Action Pro aplikaci pomocí leštičky Dual Action (DA) doporučujeme použít měkký houbový dokončovací pad. Na podložku naneste 2-3 kapky o velikosti malé mince a rozetřete je na malou plochu barvy (ne více než půl metru čtverečního) při nejnižších otáčkách stroje. Poté leštěte pomalými, rovnoměrnými, překrývajícími se přejezdy, mírným tlakem a mírnými otáčkami (4000 ot./min.), dokud pasta nezačne být průhledná. Ke konci snižte rychlost na nejnižší nebo druhý nejnižší stupeň a snižte tlak. Nechte několik minut mlžit a vyleštěte ručníkem z mikrovlákna. Pro dosažení maximálního lesku je ideální pěnová podložka pro konečnou úpravu. Pro dosažení maximálního lešticího výkonu nebo pro tvrdší lak doporučujeme použít o něco tvrdší lešticí houbu. Rotační leštička Pro použití rotační leštičky doporučujeme použít měkkou leštící nebo dokončovací houbu. Na podložku naneste 2-3 kapky o velikosti malé mince a rozetřete je na malou plochu barvy (ne větší než půl metru čtverečního) s použitím nejnižšího nastavení rychlosti stroje. Poté zvyšte otáčky na maximálně 1000 otáček za minutu a produkt roztírejte pomalými, překrývajícími se přejezdy. Jakmile pasta začne být průhledná, snižte rychlost na nejnižší stupeň. Nechte několik minut mlžit a poté vyleštěte ručníkem z mikrovlákna. Pro dosažení maximálního lesku je ideální pěnový polštářek. Pro dosažení maximálního lešticího výkonu nebo pro tvrdší lak doporučujeme použít o něco tvrdší lešticí houbu.

Obsah: 500 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: