Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

AVA Drain Cleaning Hose 10m - hadice na čištění okapů

2 699 Kč
Objednáno

Hadice na čištění okapů na tlakové myčky AVA, 10m.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

AVA Drain Cleaning Hose 10 m je hadice s rotační tryskou pro čištění okapů a trubek umožňující upevnění k tlakové myčce AVA.

S hadicí na čištění okapů AVA Drain Cleaning Hose 10 m se můžete stát vlastním specialistou na čištění kanalizace bez velkého úsilí!

Flexibilní hadice o délce 10 metrů slouží k čištění nebo proplachování ucpaných nebo silně znečištěných okapů, trubek ve vnitřních i venkovních prostorách domu, dvora, zahradní kůlny, tábořiště atd.

Hadice na čištění okapů AVA má výztuž z vláken, která zajišťuje určitou stabilitu, aniž by tím byla hadice nepružná a nemohla projít těsnými křivkami nebo úzkými průchody. Průměr hadice na čištění trubek AVA je pouze (maximálně) 18 mm, takže lze čistit i trubky s malým průřezem.

Má 3-proudovou (samozřejmě samostatně vyměnitelnou) rotační trysku, která se díky generovanému tlaku vody rychle otáčí. To spolehlivě odstraní nečistoty z ucpaného potrubí. Princip je založen na skutečnosti, že voda emitovaná tryskou není stříkána dopředu ve směru ucpání, jak by se dalo předpokládat, ale místo toho se stříká rotačně dozadu. V důsledku toho nelze ucpání zatlačit dále do potrubí, ale je spolehlivě rozpouštěno a uvolněné nečistoty jsou proudem vody transportovány zpět, do směru otevřené strany potrubí. Další výhodou tohoto principu je, že hadice na čištění potrubí se proudem vody vtahuje „sama“ do ucpané trubky, která má být čištěna, místo aby se musela tlačit dovnitř. Použitá speciální tryska funguje na principu zpětného rázu.

Hadice na čištění okapů AVA má na druhém konci bajonetové připojení, které lze připojit bez jakéhokoli úsilí a zcela bez nářadí přímo k jedné z pistolí nebo nástavců AVA.

Hadici na čištění okapů AVA lze navíc použít také na většinu ostatních vysokotlakých čističů, které mají srovnatelný systém bajonetových konektorů.

Hlavní výhody AVA Drain Cleaning Hose 10 m

Vhodné pro použití příslušenství Karcher na tlakové myčce AVA
Kompatibilní s AVA Zero-Force Gun
Kompatibilní s nástavci AVA Zoom Lance, AVA Fixed Lance 35 cm, AVA Fixed Lance 60 cm
Rychloupínací systém pro okamžité uchycení na vstupu
Vyrobeno z vysoce odolných materiálů pro maximální životnost
Za použití adaptéru AVA Female Bayonet lze hadici upevnit i k jakékoliv tlakové myčce jiných výrobců

Obsah balení AVA Drain Cleaning Hose 10 m

1x hadice s rotační tryskou

Oficiální webová prezentace

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: