Doprava ZDARMA pro objednávky nad 900 Kč

Foukací pistole BenBow Classic 008 - Tornádor ofukovací pistole

Kód: 1010
720 Kč
Skladem (7 ks)

Základní ofukovací pistole typu tornádor.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu za zásilky do 5kg na výdejní místa my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

BENBOW CLASSIC 008 OFUKOVACÍ PISTOLE


Foukací pistole BenBow Classic je tornádo pistole bez nádrže na chemikálie. Je ideální pro vysoušení velkých ploch a pro vyfukování nečistot z interiéru vozu (štěrbiny, těžko přístupná místa, podlaha). Pistole Classic má plastovou hadici pro přívod stlačeného vzduchu.
Foukací pistole vyžaduje připojení ke kompresoru.

Záruka výrobce 3 měsíce
Po skončení práce ponořte 5cm plastovou hadičku do vody a stiskněte spoušť. Tím se pistole preventivně vyčistí, což zajistí delší životnost zařízení. Doporučujeme také odšroubovat plastovou trubici a otřít vnitřek a celý mechanismus.


ODSTRAŇOVÁNÍ VODY Z TĚSNĚNÍ - pistole na stlačený vzduch odstraní veškerou vodu a vlhkost z posledních zákoutí vašeho vozidla během čištění nebo detailingového úklidu a zajistí fantastické vysoušení.

ČIŠTĚNÍ PRACHU - pro použití doma nebo v profesionálních garážích lze tuto suchou ofukovací pistoli použít k odstranění prachu, špíny, štěrku a nečistot z těžko přístupných míst vozu. V kombinaci se současným odsáváním nečistot rozrušovaných "Tornádem" je dosaženo vynikajících výsledků.

ZPŮSOB PRÁCE - Základní princip ofukovací pistole je založen na použití rotující silikonové plastové trubice. Ta je poháněna stlačeným vzduchem, díky čemuž rotuje a vytváří vírový efekt. Stlačený vzduch z ofukovací pistole vyfoukne nečistoty z vozidla, aniž by ho poškrábal.

KONSTRUKCE - při konstrukci této zbraně byla použita ocel a hliník. Má háček na zavěšení a tradiční konektor pro standardní kompresorové hadice. Potřebný provozní tlak je 6-9,2 barů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: