Auto Finesse Soul Carnauba Wax 150g - přírodní vosk na světlý lak auta

Kód: 4959
1 309 Kč
Skladem (1 ks)

Přírodní vosk do auta, který je díky své optické dynamice a sklovitému povrchu obzvláště vhodný pro světlé a jasné barvy.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Nad 900 Kč platíme dopravu za zásilky do 5kg na výdejní místa my!
Dárek ke každé objednávce nad 1000kč
Dárek k objednávce nad 1000 Kč
Rádi rozmazlujeme naše zákazníky

Detailní popis produktu

Auto Finesse Soul Carnauba Wax - přírodní vosk do auta, který je díky své optické dynamice a sklovitému povrchu obzvláště vhodný pro světlé a jasné barvy. I ty nejsvětlejší odstíny ožívají přirozeným leskem. Soul obsahuje 33 % brazilského karnaubského vosku T1 a zbytek tvoří přírodní včelí vosk, kandelilový vosk a oleje, které chrání před přírodními živly, odpuzují vodu a jsou odolné vůči znečištění (včetně UV záření, kyselých dešťů a ptačího trusu). Má sladkou vůni manga. Soul je schopen poskytnout až 3 měsíce trvající ochranu.

Návod k použití: Před aplikací vosku musí být vozidlo čisté. K odstranění všech souvisejících nečistot, jako je dehet, lze použít jíl. Pokud nebyl lak v posledních 6-12 měsících leštěn, je vhodné připravit povrch přípravkem na čištění před voskováním. Pěnový aplikátor otočte v nádobce s voskem o půl otáčky, což by mělo stačit k pokrytí celého panelu. Nanášejte střídmě, malými, rovnoměrnými tahy. Po dokončení jednoho panelu přejděte k dalšímu. Jakmile je druhý panel zcela zakrytý, otřete první panel. Pokud vosk zaschne nebo dojde k "sekundárnímu dehtování" vosku (jev, který se někdy může vyskytnout v horkém nebo vlhkém podnebí, zejména pokud byl produkt aplikován v nadměrném množství), můžete použít rychlý detailer na vodní bázi, který pomůže odstranit zbytky. Je důležité počkat alespoň 3 hodiny mezi jednotlivými vrstvami vosku. Nevoskujte vozidlo, pokud je teplota nižší než 6 °C nebo vyšší než 25 °C. Voskování na přímém slunci nebo při vysoké vlhkosti může vést k nadměrnému nebo nedostatečnému vytvrzení výrobku před jeho odstraněním.

Obsah: 150 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: